Deniz Akkaya Hayatı

mynetfmdenizakkaya1977 İstanbul doğumlu. Sık sık dilinden düşürmediği burcu, Aslan. Eğitimini Faik Reşit Onat İlkokulu, Bilge Kaan Özel Deneme Lisesi ve Semiha Şakir Özel Deneme Lisesi’nde yaptı.
1997 yılında Best Model of Turkey Yarışması’nda birinci oldu. 1997 Miss Grace of the World yarışmasında dördüncü seçildi. Uzun yıllar profesyonel mankenlik yapan Deniz Akkaya, fırtınalı aşkları, jeep kazaları, alkol tedavisi, dayak ve podyum atışmaları gibi tartışmalı konularla magazin dünyasının gündeminde yeraldı.

Duygusallığın yanısıra gergin aşklarıyla da gündem oluşturan Akkaya’nın okan bayülgen’i Akmerkez’in ortasında tokatladığı haberleri günlerce tartışıldı. Deniz Akkaya’nın sevgilisi Murat Aslan’dan dayak yediğini açıklaması ise magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Sanatçı sevgililerinden yediği dayağın ilk olmadığını, kulak zarının patladığını ve mahkemeye gideceğini açıkladı, ancak sonra bu kararından vazgeçti ve bu açıklamaları yaptığından pişman olduğunu söyledi. Akkaya’nın sevgilisi Murat Aslan ise sanatçının yalan söylediğini iddia etti.

Zaman zaman medya ile de yıldızı barışmayan Deniz Akkaya, Sabah Gazetesi’nde çıkan Bülent Cankurt imzalı “Trilyoner Azeri’yi Deniz kaptı” başlıklı haberle ilgili de sorun yaşadı. Haberin hayal ürünü olduğunu sert bir dille açıklayan Deniz’in Sabah Gazetesini bastığı ve terör estirdiği yolundaki haberler günlerce gündemden düşmedi.

Sanatçı, özellikle yıldırım mayruk defilelerinde giydiği vücudunun tüm hatlarını ortaya koyan seksi kıyafetlerle şov yaptı. Escada Catwalk, Vakko, Beymen, cemil ipekci, deniz hanımın podyuma çıktığı etkinliklerden bazıları.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , ,
Okunma Sayısı : 290 kez okundu.

Bir Cevap Yazın

Chat Sohbet Sohbet cinsel sohbet Ask Rehberi.net Lezzetli Yemek Tarifleri Ev ve Bahçe Dekorasyonu Bayan Modası Sohbet Chat Canlı Sohbet Mynet Sohbet sohbet - sesli sohbet - gabile - omegle tr - cinsel sohbet - gay sohbet - siir - omegle - bilmece - sibersahne - mynet sohbet - chatroulette Branda Sohbet Chat Sohbet Siteleri
Genel
Copyright © 2013 MynetFm.Org  Sohbet - Mynet FM - Sohbet Odaları - Türk Sohbet - Online Sohbet